В Крим е обявено извънредно положение, след като местните власти взеха решение в координация с ръководството на Севастопол, съобщи Сергей Аксьонов, ръководител на анексирания от Русия полуостров, цитиран от Би Би Си.
По думите му извънредният режим е въведен с цел да позволи "най-ефективното разрешаване на проблеми" при организирането на "стабилното функциониране на всички сфери".
Мярката идва на фона на задълбочаваща се горивна криза, която започна още в началото на лятото и се влоши през последните дни заради прекъсвания на електрозахранването в целия полуостров, включително в Севастопол. Според местните власти прекъсванията са резултат от украински атаки с дронове.
В неделя властите в анексирания Крим обявиха, че бензин и дизелово гориво ще се продават на бензиностанциите единствено за правителствени превозни средства, като по този начин допълнително се ограничава достъпът на гражданския сектор до горива.
Транспортната обстановка също остава затруднена, след като влакове от Русия вече не се движат до Крим, а крайната им спирка е в Керч.
В същото време детските летни лагери на полуострова са преустановени до септември, като местните власти не посочват допълнителен срок за възобновяване на дейността им.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Киев за три дни
Коментиран от #16, #26, #30, #91, #95
15:21 26.06.2026
2 Софето
Коментиран от #46, #59, #149, #201
15:21 26.06.2026
3 Още
Коментиран от #75, #76
15:22 26.06.2026
4 А Путин дали е Опозорен??
Коментиран от #70
15:22 26.06.2026
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Летец Пешеходец
Коментиран от #47
15:23 26.06.2026
7 Примати
Коментиран от #150
15:23 26.06.2026
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 гост
15:24 26.06.2026
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 КРИМ Е УКРАИНСКИ, МОСКОВИЯ ТО ЖЕ
Задава се ного..ЕР отика и ЧЕРНОЗЕМ!
Коментиран от #164
15:27 26.06.2026
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 оня с коня
Коментиран от #44
15:28 26.06.2026
19 Тома
Коментиран от #45
15:29 26.06.2026
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Хаха
Днес ББС и Доче зеле раздуват от диваните колко е "зле" положението в Крим и как Зеления е въпрос на време на "пие кафе" на кея в Севастопол....
Ех, мИчти...
15:30 26.06.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Смър на украйна и нато
15:31 26.06.2026
24 Хахахаха
15:31 26.06.2026
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Путин Опозори Русия
До коментар #1 от "Киев за три дни":
Путин Унищожава Русия със всеки изминал денПутин е най Простото Момче стъпвало някога в Кремъл
Путин доказа че със затъпяла и пропаднала нация е невъзможно да се постигне нещо
15:31 26.06.2026
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Смешник
Коментиран от #51
15:33 26.06.2026
30 Бога ми !!!
До коментар #1 от "Киев за три дни":
Не съм вярвал че страна 82 пъти по слаба от РусияЩе я разгроми
Коментиран от #84
15:34 26.06.2026
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Аз съм веган
Коментиран от #104, #110
15:34 26.06.2026
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Смешник
Коментиран от #58
15:35 26.06.2026
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Този коментар е премахнат от модератор.
39 Копейка
15:36 26.06.2026
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 БРАВО
15:38 26.06.2026
42 Звездоброец
15:38 26.06.2026
43 хаха
15:39 26.06.2026
44 Анджо
До коментар #18 от "оня с коня":
Ами горивото няма сена защото е безплатно за правителствените коли, ако искаш па да знаеш много.😂😂15:40 26.06.2026
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Крим е руски
До коментар #2 от "Софето":
И руски ще си остане, просто сега укрите и западните им господари зорлем ще принудят Русия да ги размаже . Ако фашагите си въобразяват че руснаците ще подвият опашки и ще се откажат значи много са сбъркали, сега ще изтеглят цивилните от Крим за да няма много жертви и после ще се развилнеят яко. А когато големите ракети почнат да падат из европата тъпите европарчета отново ще разберат по трудния начин че не трябваше да си играят на война с Русия.Коментиран от #52, #54, #55, #60
15:43 26.06.2026
47 Боруна Лом
До коментар #6 от "Летец Пешеходец":
ТО И ТУК НА ,, ТРАКИЯ,,Е ПОВЕЧЕ БЕЗ БОМБИ!15:44 26.06.2026
48 Този коментар е премахнат от модератор.
49 баба Меца
15:46 26.06.2026
50 Така,така
15:46 26.06.2026
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Туй нЯщо преди...
До коментар #46 от "Крим е руски":
Главкомандващия Фюрер Педофил да Избега по прашки от некаков ГОТВАЧ или...след Парада на ТРИДНЕВНИЯ педофил у Лиса бон?!?АааааааХахахаха
Беги се надъхвай у дръвения Кен Еф... Лепилар
АааааааХахахаха
15:48 26.06.2026
53 смях в залата
15:48 26.06.2026
54 Тц,тц,тц 😂😂😂
До коментар #46 от "Крим е руски":
Ще погинат сумати путинофили и руснаци из Европата.😂15:49 26.06.2026
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Този коментар е премахнат от модератор.
57 Матю хари
Коментиран от #66
15:51 26.06.2026
58 Никой не спи
До коментар #35 от "Смешник":
30-35 000 ликвидирани ватенки на месец.С прогресивна тенденция.15:51 26.06.2026
59 Много ясно
До коментар #2 от "Софето":
Крим е на хората, които не се страхуват да заявят, че са руснаци.15:52 26.06.2026
60 Имам една
До коментар #46 от "Крим е руски":
голяма ракета за теб мий ауспуха ,че ще улаза,хъхъхъхъ15:52 26.06.2026
61 Боби Баламата
У йло и монголите отрязаха ли Украйна от излаз на Черно море?
Коментиран от #69
15:52 26.06.2026
62 Така е
До коментар #56 от "Бай Ставри":
Ботев е писал с чалма.Откъде ви намират бе?
15:52 26.06.2026
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Този коментар е премахнат от модератор.
66 Другия месец
До коментар #57 от "Матю хари":
Като полети Украинската Балистика по москалбад, никво ПВО не ги спасява15:55 26.06.2026
67 Бай Иван
Коментиран от #73, #85
15:55 26.06.2026
68 Крим не беше ли Украински
15:55 26.06.2026
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 Що, трябва ли?
До коментар #4 от "А Путин дали е Опозорен??":
Не съм, чувал президент, който защитава родината си да е опоьорен. Все едно да кажем, че Ботев е бил опозорен.Коментиран от #162
15:55 26.06.2026
71 реалистъ
15:56 26.06.2026
72 аz СВО Победа 81
🤣🤣🤣
Коментиран от #80
15:56 26.06.2026
73 Нека да пиша
До коментар #67 от "Бай Иван":
Виж в руските телеграм канали ,и тогава пиши кое е пропаганда.15:57 26.06.2026
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 Юнаци с мустаци
До коментар #3 от "Още":
Лишиха децата от почивка..15:58 26.06.2026
76 Юнаци с мустаци
До коментар #3 от "Още":
Лишиха децата от почивка..15:58 26.06.2026
77 Збигнев Цжежински
15:58 26.06.2026
78 Нека да пиша
До коментар #56 от "Бай Ставри":
Учи история. За това освобождение е платено ,до 1912 г.Учи история ,и тогава коментирай!15:59 26.06.2026
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 Този коментар е премахнат от модератор.
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Нека да пиша
До коментар #65 от "Ха ХаХа":
В русия ,мюсюлманите сега са 25%,и се увеличават .Коментиран от #89, #102, #109
16:01 26.06.2026
84 Що бързаш да се радваш
До коментар #30 от "Бога ми !!!":
Чакай, до пълен разгром, 10-20 години може да минат..запази спокойствие..ще си изхсбиш нервите всяка година да се радваш..16:02 26.06.2026
85 ЪХЪ
До коментар #67 от "Бай Иван":
Имаш ли бегла представата каква месомелачка на ватенки е в района на Константиновка?Коментиран от #88, #101
16:02 26.06.2026
86 Този коментар е премахнат от модератор.
87 Този коментар е премахнат от модератор.
88 Бай Онзи
До коментар #85 от "ЪХЪ":
на ватенки друг път.Пак си провери домашното.16:03 26.06.2026
89 Копейката се удря с бордюр у главата
До коментар #83 от "Нека да пиша":
После му се разяснява ситуацията.16:04 26.06.2026
90 Месомелачкато там е
Предават се като ученички
16:04 26.06.2026
91 стоян георгиев
До коментар #1 от "Киев за три дни":
Добре че беше за три дена представи си ако бяха казали за два...хахахКоментиран от #146
16:04 26.06.2026
92 млад еврас
16:04 26.06.2026
93 Този коментар е премахнат от модератор.
94 Бай Араб
16:05 26.06.2026
95 Хохо Бохо
До коментар #1 от "Киев за три дни":
Само дето тая липса на горива е в медийната клоака на колективните и в Крим иРусия не са я чували даже. Но продължавай да вярваш, нали някак си трябва да се оправдае кражбата на едни милиардиКоментиран от #103
16:06 26.06.2026
96 Кухоглава копейка
16:06 26.06.2026
97 стоян георгиев
Коментиран от #105
16:06 26.06.2026
98 Бай Араб
16:06 26.06.2026
99 Този коментар е премахнат от модератор.
100 Доктор
До коментар #93 от "Ха-ха-ха!":
Внимавай с кръвното!16:07 26.06.2026
101 Хаха
До коментар #85 от "ЪХЪ":
Що, ти кореспондент на място ли си или от дивана в хола!?Е, сигурно на плейстейшъна е "руска месомелачка"!
Накрая при размяната на убити 1000:30!
16:07 26.06.2026
102 Фактите говорят
До коментар #83 от "Нека да пиша":
При ЛИПСАТА на ..."руска" Република и наличието на 14 Мюсюлмански и 8 Монголоидни Републики,... какви 25% ?!?Нема такава Националност/ народ/ етнос... русня!! Ако имаше, щяха са си имат собствена Държава/ Република!
АааааааХахахаха
Коментиран от #108
16:07 26.06.2026
103 стоян георгиев
До коментар #95 от "Хохо Бохо":
Интересно губернатора на крим защо тогава обявява бедствено положение с обръщение към гражданите на крим?явно и той лъже а?гах...колко е лесно да си копейка в ес и нато а?Коментиран от #161
16:07 26.06.2026
104 Дядо Дончо
До коментар #33 от "Аз съм веган":
аз съм победител във всички войни въя Вселената..16:07 26.06.2026
105 Ха ХаХа
До коментар #97 от "стоян георгиев":
Укропитекът отново бълнува16:07 26.06.2026
106 Този коментар е премахнат от модератор.
107 Бай Араб
16:08 26.06.2026
108 Този коментар е премахнат от модератор.
109 Шваба
До коментар #83 от "Нека да пиша":
Щото в Германия са по-малко, нали?16:09 26.06.2026
110 Дон Корлеоне
До коментар #33 от "Аз съм веган":
Хаяско пусна ли интернета?Коментиран от #119
16:09 26.06.2026
111 Ха ХаХа
До коментар #106 от "Бай Араб":
Не ви трябва ли ?Колко процента украински територии върнахте
16:11 26.06.2026
112 Бай Араб
16:11 26.06.2026
113 Бен Вафлек
16:12 26.06.2026
114 Ха ХаХа
16:13 26.06.2026
115 Този коментар е премахнат от модератор.
116 Zaxaрова
Коментиран от #192
16:14 26.06.2026
117 Ден на урко фашистките лъжи
16:14 26.06.2026
118 Точна статия
Приятели, Румен - Руския ни разказва приказки за „косене на трева през зимата“ в София, за да замаже очите на хората, реалността на фронта изглежда по ето този начин.
Снимките и данните от последния час (петък, 26 юни) от независими наблюдатели като Светла Йовева показват ПЪЛНА ПАНИКА и масово бягство на окупаторите от Крим!
2800 коли в капана на Керченския мост!
Опашката от заселници и колонисти, които бързат да напуснат полуострова, счупи всички досегашни рекорди и набъбна до над 2800 автомобила! Само за една нощ пред пропускателните пунктове на Керченския мост са се струпали нови 1500 коли!
Хората стоят в безкрайни задръствания, чакайки с часове ръчни проверки за експлозиви. Защо бягат ли? Защото след бруталния бараж от над 660 украински дрона тази нощ и унищожаването на енергийната мрежа и ТЕЦ-овете, Крим остана без ток, без електронни плащания и без бензин! „Свещеният полуостров“ на Путин се превърна в капан без изход!
Истината, която Радев и ПБ крият от вас
Ето това е истината, която контролираните медии у нас умишлено не ви показват, за да не се види как руската военна машина се разпада. Вместо това, правителството на Радев и Пърдящите Бракониери се опитват тихомълком да прокарат Бюджет 2026 със скрити 3.7 милиарда евро, за да плати арбитража на руския „Лукойл“ и да спасява касичката на Кремъл!
Те искат с вашите данъци да фи
Коментиран от #196
16:16 26.06.2026
119 В Киев
До коментар #110 от "Дон Корлеоне":
Няма ток и вода.Мирише на умрели лебеди.
Сградата на СБУ, Данъчната служба и елитния блок с апартамента на Зеленски са сренати от основи
16:16 26.06.2026
120 Този коментар е премахнат от модератор.
121 стоян георгиев
Севастопол и Република Крим, Русия.
В Крим и Севастопол е въведено извънредно положение.
Ръководителят на Република Крим Сергей Валериевич Аксьонов:
Заедно с губернатора на град Севастопол Михаил Владимирович Развожаев беше взето решение за подписване на укази за въвеждане на регионално извънредно положение в Република Крим и град Севастопол.
Решението е взето предимно с цел рационализиране на икономическите въпроси. Правният режим на извънредното положение позволява възможно най-бързо решаване на задачите за организиране на стабилното функциониране на всички сфери, от които зависи препитанието на населението.
@romanov92
Коментиран от #122
16:19 26.06.2026
122 стоян георгиев
До коментар #121 от "стоян георгиев":
За да няма спекулации.препечатано е от руски източници.Коментиран от #125
16:20 26.06.2026
123 Този коментар е премахнат от модератор.
124 Aлфа Вълкът
Коментиран от #128
16:23 26.06.2026
125 Ха ХаХа
До коментар #122 от "стоян георгиев":
В Киев който е без вода,ток и канализация никой не обявява никакво положение.Тъмнина и смрад
Коментиран от #129, #139, #153
16:23 26.06.2026
126 Този коментар е премахнат от модератор.
127 Този коментар е премахнат от модератор.
128 Този коментар е премахнат от модератор.
129 стоян георгиев
До коментар #125 от "Ха ХаХа":
Сега пък киев...ное тук от пет години се къпем на реката само лятото нямаме газ мас...германия фалира...тоя киев го притеснява...хах...при копея винаги е така хубавото е там дето него го няма...хах16:25 26.06.2026
130 Смех с ватенки
Коментиран от #131, #188
16:26 26.06.2026
131 стоян георгиев
До коментар #130 от "Смех с ватенки":
Аз го казвах и бях верно идиота .сега обаче другарите изпадат в шок ...хах16:27 26.06.2026
132 Механик
Коментиран от #136
16:28 26.06.2026
133 Този коментар е премахнат от модератор.
134 2 ДНЯ и ВСЕ
До коментар #128 от "Украйна":
След Киев тръгваме за Виена Берлин и ЛисабонХихихихихи
А у йло,.. Фюрера педофил Избега посред нощ само по трусики/ като деревянска Шлю ХА/..от един ГОТВАЧ
Хихихихихи
Коментиран от #141
16:29 26.06.2026
135 Този коментар е премахнат от модератор.
136 Тромбовай
До коментар #132 от "Механик":
Укрите на Ъс16:29 26.06.2026
137 Цвете
16:30 26.06.2026
138 Този коментар е премахнат от модератор.
139 Гресирана ватенка
До коментар #125 от "Ха ХаХа":
А ти що продължаваш да си го слагаш без грес 😁😁😁Коментиран от #147
16:31 26.06.2026
140 Крим на КОЛЕНЕ
Коментиран от #143
16:31 26.06.2026
141 Заедно с готвача
До коментар #134 от "2 ДНЯ и ВСЕ":
Арестуваха половината военно министерство.Готвача ви разказа играта затова взривихте самолета
16:32 26.06.2026
142 Този коментар е премахнат от модератор.
143 Киев
До коментар #140 от "Крим на КОЛЕНЕ":
Одупен16:33 26.06.2026
144 Този коментар е премахнат от модератор.
145 Този коментар е премахнат от модератор.
146 Виж сега
До коментар #91 от "стоян георгиев":
2 или 3 дена - това са условни времеви интервали. Военните нали ги знаеш. Американците например имат меки цели и твърди цели, странно нали. Така че, да не бързанме с изводите, защитата на Крим може да продължи няколко десетилетия.16:35 26.06.2026
147 Пак се обърка
До коментар #139 от "Гресирана ватенка":
Гьотверен.Който не те хвана той не те отпраска
16:36 26.06.2026
148 Механик
До коментар #145 от "Изплюй":
За цаливащия КУ РАна рамАзан, ли говориш?Коментиран от #182
16:36 26.06.2026
149 Цък
До коментар #2 от "Софето":
Чий са 2.400.000 трупа. Документирано, прошнуровано, подпечатано .Коментиран от #157
16:36 26.06.2026
150 Недей така
До коментар #7 от "Примати":
Поляците, англичани, французи, румънци, колумбийци и тем подобни наемници, включително бай ви Ганя, ще се обидят.16:38 26.06.2026
151 Голям рев на тролеите
Коментиран от #158
16:38 26.06.2026
152 Хо-ха-ха
16:38 26.06.2026
153 Глупости
До коментар #125 от "Ха ХаХа":
Пиши по темата , знаем какво е в Киев , но Крим " цъвтеше " или бъркам. Темата е за Крим , не четеш ли ?16:44 26.06.2026
154 Този коментар е премахнат от модератор.
155 Лошото е
И тях ги пранаснаха ОБЛОМКИТЕ.
16:46 26.06.2026
156 Този коментар е премахнат от модератор.
157 Руската пропаганда
До коментар #149 от "Цък":
Има за цел глупаците.Коментиран от #159, #175
16:47 26.06.2026
158 Удри копейката с лопатЕто!
До коментар #151 от "Голям рев на тролеите":
До нассиране!Коментиран от #160
16:47 26.06.2026
159 Така е
До коментар #157 от "Руската пропаганда":
Затова пропадналият и залят от фашизъм запад винаги уцелва точно глупака за евтина пропаганда и глупави лъжи срещу Русия!16:48 26.06.2026
160 Голям рев на тролеите
До коментар #158 от "Удри копейката с лопатЕто!":
Що ривете бе глупаци? Нали господарите ви победиха Русия? 😄Коментиран от #178
16:48 26.06.2026
161 ами
До коментар #103 от "стоян георгиев":
"извънредна ситуация" и "бедствено положение" май са различни неща...или не?16:48 26.06.2026
162 Хахахаха
До коментар #70 от "Що, трябва ли?":
И как тупин защитава държавата си, като е нападнал Украйна? Е, той тогава Зеленски има много по-голямо право да го мачка обратно, защото той наистина защитава държавата си! А тупин просто е нападнал чужда държава!16:48 26.06.2026
163 Само В МАСКВА
До коментар #65 от "Ха ХаХа":
Има над 2 Милиона Мюсюлмани.Коментиран от #166, #171
16:50 26.06.2026
164 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #15 от "КРИМ Е УКРАИНСКИ, МОСКОВИЯ ТО ЖЕ":
Малка Ви е пипетката, хахахах16:51 26.06.2026
165 Верно ли бре
До коментар #156 от "Нещастник е":
ЧЕРВЕНДАЛЕСТ МОФОС?Коментиран от #167
16:51 26.06.2026
166 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #163 от "Само В МАСКВА":
И 15 немусулмани16:52 26.06.2026
167 Вярно
До коментар #165 от "Верно ли бре":
Само нещастник може да създаде отпадък да троли.16:53 26.06.2026
168 Мдаа..
Коментиран от #172, #173
16:53 26.06.2026
169 Мишел
Коментиран от #187
16:53 26.06.2026
170 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
Актуален списък с " Победи " На зеленски и бандеровска Украйна:
1 Границите от 1991
2 Границите от 2014
3 Границите от 2022
4 Контърнаступа от Лято 2023
5 пиене на кафето в Крим
6 събаряне на Кримския мост
7 Превземане на Курска АЕЦ и Замяната и, и на Курска област за Донбас
Това е накратко и за Сега само
Коментиран от #174
16:53 26.06.2026
171 Този коментар е премахнат от модератор.
172 Скоро в Украйна
До коментар #168 от "Мдаа..":
Ще се продава в рубли16:55 26.06.2026
173 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #168 от "Мдаа..":
Помниш ли като спряха тока за Крим вашите любими бандеровци?Помниш ли като спряха водата за Крим?
Русия пусна кабел, направи ТЕЦ.
И водата оправиха.
Така че Липса на бензин е трагедия само в очите на жълто-кафявите БОРДЮРИ!!!
16:57 26.06.2026
174 Я пъ тоа
До коментар #170 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Избиването на руски ЗАХВАТЧИЦИ е основна задача на Зеленски.И той се справя чудесно.
Коментиран от #176
16:57 26.06.2026
175 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #157 от "Руската пропаганда":
Да, точно вас има за цел. Но вие сте необучаеми.Умните хора по принцип са русофили. Американците обаче ви знаят цаката, като ви дадът малко пари и сте готови да ви обърнат хастара17:00 26.06.2026
176 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #174 от "Я пъ тоа":
И ко? И ко? Тцк Ги колят по улиците щото народа не иска да се Бие за наркомана, щото "украйна няма загуби", хаххх,. Само 2 400 0000,уууууууу17:03 26.06.2026
177 Този коментар е премахнат от модератор.
178 Бомбят Русия на поразия
До коментар #160 от "Голям рев на тролеите":
Путин безпомощенРевем за Путин.
Коментиран от #179, #180
17:04 26.06.2026
179 Този коментар е премахнат от модератор.
180 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #178 от "Бомбят Русия на поразия":
Ей жълт бордюр, отговорки на пост 170, или не Ти стиска?17:06 26.06.2026
181 Ба баааа
17:07 26.06.2026
182 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #148 от "Механик":
Не, за гайка ти17:07 26.06.2026
183 Голям майтап🤣🤣🤣🤣🤣🤣.....
17:08 26.06.2026
184 И после?
17:09 26.06.2026
185 Този коментар е премахнат от модератор.
186 Дзак
17:09 26.06.2026
187 Хахахаха
До коментар #169 от "Мишел":
Рашата настъпва само към Груз 200.17:09 26.06.2026
188 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #130 от "Смех с ватенки":
Ей бордюр жълто-кафяв, укрите спряха тока и водата на Крим още 2022.И кво? Никой не се предаде.БлокИран Ви е мозъка.
Една дума- БОРДЮРИ
17:10 26.06.2026
189 Този коментар е премахнат от модератор.
190 казах
Коментиран от #210
17:11 26.06.2026
191 Този коментар е премахнат от модератор.
192 Берлинер цайтунг
До коментар #116 от "Zaxaрова":
Нима?17:13 26.06.2026
193 Този коментар е премахнат от модератор.
194 Този коментар е премахнат от модератор.
195 Мухахаха
17:14 26.06.2026
196 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #118 от "Точна статия":
Опашката е от 2800 коли от двете страни на моста. Кримчани ходят на континента да си Купават бензин и се връщат. Всякая туба я проверяват през интроскопа. Става бавно.Има опушки за Това. Всеки носи по няколки тубиКоментиран от #199
17:15 26.06.2026
197 Този коментар е премахнат от модератор.
198 Само питам
Коментиран от #200, #203
17:16 26.06.2026
199 Ол1гофрен,
До коментар #196 от "Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.":
Верваме.Коментиран от #208
17:17 26.06.2026
200 Кое НАТО
До коментар #198 от "Само питам":
Дето во/ва с Русия с глупаци и тролеи. 😄17:17 26.06.2026
201 Мишел
До коментар #2 от "Софето":
За всички Крим е руски. Ако беше украински, щяха ли ВСУ да опитват да го завладеят.Украйна е създадена през 1917 г. от Ленин като една от от съветските републики в Руската федерация. Преди това държава Украйна няма, поради което в историята няма войни на Украйна с друга държава.
17:22 26.06.2026
202 Този коментар е премахнат от модератор.
203 Мишел
До коментар #198 от "Само питам":
НатО искаше да воюва с Русия, но му мина меракът, след като Пентагонът установи, че няколко часа след началото на такава война НатО изчезваКоментиран от #204
17:27 26.06.2026
204 Швейк
До коментар #203 от "Мишел":
Повтарям коментара от 202!17:28 26.06.2026
205 Този коментар е премахнат от модератор.
206 Мишел
До коментар #202 от "Швейк":
Ценя личния ти опит от съчувствам 😀😀😀17:30 26.06.2026
207 Този коментар е премахнат от модератор.
208 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #199 от "Ол1гофрен,":
Къде ще идеш, че няма да повярваш бе бордюр жълтокафяв.Като спряха тока и водата в Крим, укрите 22г кво стана? Да не би да стана украински, хУР, хазавхххххахаххах
17:31 26.06.2026
209 Този коментар е премахнат от модератор.
210 Блогър от Москва. Крим е Руски завинаги.
До коментар #190 от "казах":
А в Иран как Беше програмирано, бе бордюр жълтокафяв? Сащ да платят 300 Милки, а?17:33 26.06.2026
211 ПАПА ЛЪВ XIV
17:37 26.06.2026
212 Този коментар е премахнат от модератор.
213 Този коментар е премахнат от модератор.
214 Този коментар е премахнат от модератор.
215 Този коментар е премахнат от модератор.